.

.

Геометрија Перница Покрие Решетки Шема Cobblestone Перница Перница Дома Декоративни Фрли Перница Покрие 45X45Cm Лен Мешавина Мода

Геометрија Перница Покрие Решетки Шема Cobblestone Перница Перница Дома Декоративни Фрли Перница Покрие 45X45Cm Лен Мешавина

DEN 177.12
DEN 159.00
Количината на стоката
Тековен

Невидливи патент
Ве молиме имајте во предвид : Мажите-направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата, вода demage и така натаму.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд
.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам. Дигитално печатење,моделот е јасно
II.
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.

Детални карактеристики

Големина:
45 x 45 cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CX9751
is_customized:
Yes
Употреба:
Спална соба
Материјал:
Полиестер/
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,пад на превозот
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
црно црвено жолта
Шема 2:
Виолетово-Сина Semicircle

Слични производи