.

.

Октомври. Дома Текстил Одг:НУЛА Аниме Рем 45*35CM еднострани двострани Перница Случај Полиестер/Micro-велур Ткаенина/2WT 2way #41296

Октомври. Дома Текстил Одг:НУЛА Аниме Рем 45*35CM еднострани двострани Перница Случај Полиестер/Micro-велур Ткаенина/2WT 2way

DEN 479.52
DEN 374.00
Количината на стоката
Тековен


Нашиот успех во голема мера зависи од вас, ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен шопинг.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.
Имаме за цел да обезбеди одлична по продажба на услуги, и ќе се обиде на секој разумен решение за решавање на проблемот за задоволство на двете страни.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации.Pillowcase само.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како. Сите производи се спакувани со внимание.
Перница случај пример
Состојба :
Новиот Код : 41296 Опис :
Големина : 17.
Без вештачки штета. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay.
Превозот и ракувањето со надомест не може да биде исплатен под наплата состојба.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.

Детални карактеристики

Големина:
Polyester One Sided, Polyester Two Sided, Microsuede One Sided, Microsuede Two Sided, 2way One Sided, 2way Two Sided
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
одделение:
Квалификуван
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
41296
Шаблон Тип:
Цртан филм
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Полиестер / Microsuede / 2way
Стил:
Печатење Во Боја

Слични производи