.

.

LongShow 1Lot/2Pcs 45см Плоштадот Дома Декоративни Капчиња Природен Памук Везени Флорални Перница Случај Перница Маска

LongShow 1Lot/2Pcs 45см Плоштадот Дома Декоративни Капчиња Природен Памук Везени Флорални Перница Случај Перница Маска

DEN 888.48
DEN 631.00
Количината на стоката
Тековен


Функција : Елегантен Дизајн,Удобно и Мека Пакување листа : 2* Перница Покрие Случај Големина : За 45см плоштадот Перница Ткаенина Материјал : Памук Ткаенини Моделот се Достапни : available : Мулти, во описот ви покажеме дел модели. Широк Спектар на Употреба : Дома, Хотел, Ресторан, Забава, Банкет Табела Декорација. За Боја : Поради Светлината На Екранот,Вистинската Боја На Објектот Може Да Биде Малку Поинаков Од Слики. За Големината : Поради Прирачник за Мерење и Сечење, ве Молиме Овозможи 1-3cm Грешка, Многу ви Благодариме За Вашата Поддршка. Пакетот Вклучува : 2 парчиња Памук Капчиња Перница Покрие Случај 45x45cm

Детални карактеристики

Големина:
450*450mm
Број На Модел На:
A-0001 ABCD
Непристојни Слика:
No
Стил:
Обична
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Бренд Име:
LongShow
Тип:
Декоративни Pillowcases
Техника:
Плетени
Ткаенина Count:
60
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Шема:
Предиво Обоена
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
тема count:
100TC

Слични производи