.

.

Нови Цутот На Црешни Перница Случај Обичај Свадба Pillowcase Покрие Случаи Подарок Zippered Правоаголник Перница Случај

Нови Цутот На Црешни Перница Случај Обичај Свадба Pillowcase Покрие Случаи Подарок Zippered Правоаголник Перница Случај

DEN 479.52
DEN 379.00
Количината на стоката
Тековен


Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите еден-двострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) 18x18inch (45x45cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) Правоаголни големина : 14 X18inch(35 X45cm) 16 X24inch(40 X60cm) 18 X30inch(45 X75cm) 20 X30inch(50 X75cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница на сликата подолу се потребни за да се покаже ефектот на слика, не за продажба на стоки!! (Само продаде pillowcases).

Детални карактеристики

Големина:
35x45cm two sides, 40X60cm two sides, 45X75cm two sides, 50X75cm two sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Број На Модел На:
Retangle
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
60

Слични производи