.

.

Нови 2018 Патики Отворено Качување Пешачење Чевли за Мажи Жени Спортски Чевли за Пешачење Патување Тактики Shoesresistance Носат Чизми

Нови 2018 Патики Отворено Качување Пешачење Чевли за Мажи Жени Спортски Чевли за Пешачење Патување Тактики Shoesresistance Носат

DEN 1759.68
DEN 1337.00
Количината на стоката
Тековен

Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.Добредојдовте на нашата продавница! Пред купување прочитајте ги условите внимателно!Со цел да се избегнат непотребни спорови!Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.55
/парче US $ 33.68
/парче US $ 35.88
/парче US $ 29.88
/парче
. Стандард на услуги ќе потрае околу 15-25 работни дена (Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка 30-60 дена ,поради временски и други неодолива ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде продолжен за време на испорака) тоа може да биде преку вашата земја поштата веб-страницата или Кинески ЕМС веб-сајт за следење, се надевам дека ќе се разбереме! Ви благодариме!
Сервис и Повратни информации : Откако ќе ја прими стоката, ако имате било какви незадоволство, ве молиме да не оставите лош повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се консултира со вас, се стремиме да се направи сте 100% задоволни, ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
5719315890328848 пешачење чевли US $ 33.68
/парче US $ 34.62
/парче US $ 33.18
/парче US $ 34. Превозот Услови : добиеме 1-7 дена по уплатата да ги пратите, со цел да се осигура дека ќе го добиете пакет без никакви проблеми со квалитетот, ве молиме, не грижете се.99
/парче US $ 31.88
/парче US $ 35.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
38, 39, 35, 36, 42, 43, 40, 44, 37, 41
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Winter2017
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
lqx-8670
Горниот Материјал:
кожа
Функција:
Водоотпорен,Дише
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Outsole Материјал:
Гума
Погоден сајт:
Депонија, шумски, планински, снег
Боја:
Темно зелена, темно сива, црвена, виолетова, темно црвена роза
Големина:
35,36,39,38,40,41,42,43,44,37
Применливи сцена:
Пешачење кампување, на крајниот предизвик
soling материјали:
абразивни гума
Применливи пол:
Мажите и жените
Функција:
Анти се лизга, погоден за носене и пакет анти пункција
За сезоната:
зима, есен

Слични производи