.

.

Нови Шарени Petticoat Краток Tulle Здолништа Еластична Еластичен Десет Слоеви Женска Лето Возрасни Туту Здолниште Underskirt 2018 EE909

Нови Шарени Petticoat Краток Tulle Здолништа Еластична Еластичен Десет Слоеви Женска Лето Возрасни Туту Здолниште Underskirt

DEN 383.52
Количината на стоката
Тековен

Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови). Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail на нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем.com/payment_method. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Тогаш плати цел во 4 парчиња. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашање & Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која тешко за нас да го продаде повторно. Брза Испорака : Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. Беа тука да ви помогне и имаме за цел да ги реши сите прашања во рок од 24 часа. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките 1-3 работен ден . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Наредби мора да бидат поставени од страна на 5 попладне EST или тие ќе одат на следниот ден 's бизнис. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridalâ€s стил Airecollection итн.
Превозот :
1. Конкурентна Цена.
Плаќање :
1.
Позитивни Повратни информации и Повратни информации е многу важно. Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро.
Купувачот Совети
1.

Детални карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Светло Сина, Кралска Сина, Жолта, Розова, Јоргованот, Сребро, Злато, Небото Сино, Портокалово, Беж, друга боја
Тип На Објект:
Petticoat
Материјал:
Lycra
Техника:
Обична Обоена
Бренд Име:
Вечно Домот
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Petticoat
Пол:
Жените
Употреба:
Невестата
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Големина:
Free Size
боја:
Бела црна, црвена сина
MOQ:
1 Парче

Слични производи