.

.

Mayitr 3PCS/Set Професионални Нерѓосувачки Челик Игла Совет Пикадо Отворено Спортски Лов Алатки

Mayitr 3PCS/Set Професионални Нерѓосувачки Челик Игла Совет Пикадо Отворено Спортски Лов Алатки

DEN 304.80
DEN 183.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Пакет Се Вклучени :
1 Сет (3 x Пикадо)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.6 cm
Око за вежбање, пикадо ритмичка движење барање очи насочување, релаксација, да се релаксираат вашите очи, олеснување на око мускулен замор е избран
Пикадо вежбање може да го прилагодите балансот на мозокот, кој е во судот и логично размислување простор за контрола на рамнотежата.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
SF0006365
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Волфрам Челик
Стрела вкупна должина : околу.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
челик совет стрела
Возраст:
>8 Години
is_customized:
Yes
Тип:
Пикадо

Слични производи