.

.

Дигитални Пилула Случаи & Трупци Интелигентни Времето Медицина Кутија Електроника Сад Во Случај Кружни Секојдневен Потсетник Аларм Преносни

Дигитални Пилула Случаи & Трупци Интелигентни Времето Медицина Кутија Електроника Сад Во Случај Кружни Секојдневен Потсетник

DEN 523.20
Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
Материјал : Храна-одделение PP
Моќност : Копчето ќелија (вклучени)
Еден цел за едно парче

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Пилула Случаи & Трупци
Материјал:
Пилула Случаи
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
запечатени Пилула Случаи
Пилула Случаи:
запечатени Медицина Кутија
запечатени Пилула Случаи:
Таблета Шише
Пилула Трупци:
Водоотпорен
Пилула Складирање Кутија:
Отворено патување
медицина складирање кутија:
Пилула Опстанок Случај
Времето Медицина Кутија:
Интелигенција Аларм Пилула Случај
пилула случај:
пилула случај со аларм
tablettenteiler:
интелигентни апчиња
Потсетник:
pastillero един alarma
пилула потсетник:
pillendoos

Слични производи