.

.

Топла Ретро Автомобил 20*30CM Гроздобер Метал Калај Знак Ретро Плакета Постер Бар, Паб Клуб Ѕид Дома Декор Ѕид Налепници Постер

Топла Ретро Автомобил 20*30CM Гроздобер Метал Калај Знак Ретро Плакета Постер Бар, Паб Клуб Ѕид Дома Декор Ѕид Налепници Постер

DEN 214.08
DEN 214.00
Количината на стоката
Тековен


5870
5980
Карактеристики : (1). Професионален квалитет на метал / едб знак (2). Едб знак пред-drilled дупки за лесно виси (3). Се користи за украсување бар, продавница, гаража, кафуле, дома и на други места. (4). Сликата е креативен, договорената, модерен. (5). Може да се стави на маса, покрај кревет, или обесени на ѕидот, итн. (6). Идеален подарок за пријатели. Производ Параметар : (1). Димензии : 20*30cm (7.8 инчен*11.8 инчи) (2). Материјал : Животната средина-пријателски метал / едб знак

Детални карактеристики

Бренд Име:
inFour+
Број На Модел На:
MPa
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Димензии:
20*30cm (7.8 инчен*11.8 инчи)
Повод:
Почеток/Паб/кафуле/ итн.
Име:
гроздобер дома декор/постер гроздобер/декоративни метални плочки/метал знаци
Tipo:
ѕидот оркестарот/метал постер/паб ѕид оркестарот/ретро гроздобер/метал ѕид оркестарот
Објектот:
постери/ѕид уметност/метална плоча/паб/метал занаети, сликарство/гроздобер знак
nome:
метал знаци гроздобер/гроздобер метал/знак метал постер
nombre:
placas decorativas метал/decoracion hogar/placa decorativa
pattren :
Moto

Слични производи