.

.

CHIBUY ЉУБОВ Предводена Неонски бела Знак Неонски Светлина Дома Декор

CHIBUY ЉУБОВ Предводена Неонски бела Знак Неонски Светлина Дома Декор

DEN 1680.00
DEN 1445.00
Количината на стоката
Тековен


LED Љубов неонски знак
Кога е исклучен
Кога е отворен
❤ Димензии : 41.4 cm x 20.3 cm
❤ 1-3 cm отстапување од листата може да се случи поради прирачник за мерење. ❤ Напојување : 12 V DC порта ❤ Бои : бела ❤ nstallation : Слободен стои или ѕид mounte ❤ Содржи : 1 x ЉУБОВ неонски знак 1x DC адаптер
Примена :
Одлично за внатрешна употреба, дома или празник декорација! Треба 12 V DC порта (вклучени) Висат на ѕидот или место на рамна површина. Добар избор секаде каде што сакате да се шири љубовта! Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Детални карактеристики

боја:
Бела
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Хи-купи
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Нередовните
Големина:
41.4cm x 20.3cm
боја:
Бела
Тип:
led неонски знак
моќност:
12V DC порта
Материјали:
Акрилик
треба батеријата:
NO
Стил:
Модерна
Енергија:
ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Примена:
Спалната Соба, Празник Партија, Декорација

Слични производи