.

.

Топлински елемент за пластични цевки 20-32-милиметри да се користи AC220/110V 600W Водоводни системи и алатки со 42mm цевка машина

Топлински елемент за пластични цевки 20-32-милиметри да се користи AC220/110V 600W Водоводни системи и алатки со 42mm цевка машина

DEN 475.20
DEN 452.00
Количината на стоката
Тековен

Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!
.5 kg 50-60 HZ нема Бесплатен превозот
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Се справи и да умре бои се испраќаат по случаен избор.
започнете
крајот
Топлински елемент за пластични цевки 20-32-милиметри да се користи AC220/110 V 600 W Водоводни системи и алатки со 42mm цевка машина бесплатен превозот
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Подарок за вас!
Што добиваме сите subterrene директно можат да се составуваат 2 приклучокот, а не претворање на директна употреба!
Детали За Производот :
Ј-T32
ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.
Вашиот Benifit :
1.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.
Нашата Предност :
1.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.

Детални карактеристики

Тежина:
1.6kg
Напон:
220/110V
Димензии:
20/25/32-милиметри
моќност:
600W
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Бренд Име:
JIANHUA
Заварување Област:
100%
Број На Модел На:
Ј-32T
Фреквенција:
50/60Hz
Име:
Ppr заварување машина 20-32-милиметри цевки за користење
За контрола на температурата:
Yes
Греење температура:
260 степен
боја:
слободни
42mm цевка машина:
Yes

Слични производи