.

.

Квалитет на Т-20+ZS5 Пневматски Nipper Воздух Пневматски Ножици Shears Алатка Агол Ножот за Сечење Метал Материјал

Квалитет на Т-20+ZS5 Пневматски Nipper Воздух Пневматски Ножици Shears Алатка Агол Ножот за Сечење Метал Материјал

DEN 6864.00
DEN 6521.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификации
Модел : Т-20+ZS5
Сечење Капацитет :
Месинг, Алуминиум, Мек Метал2.6 мм
Железо Жица, од Железо Плоча2.0 мм
Нерѓосувачки Челик Жица1.0 мм
Контрола Големина : 44mm
Воздушниот Притисок : 5-6kg/cm2
Воздухот Потрошувачка : 230cm3/циклус
Должина : 144mm

Детални карактеристики

Големина:
144mm
Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Се ОДЛУЧАТ
Просечната Потрошувачка На Воздух:
230cm3/циклус
Број На Модел На:
TS-20 ZS5
DIY Материјали:
Електрични

Слични производи