.

.

3/8 OD Притисни Фитинг Воздух Pneumation Регистрација Проверете Вентил

3/8 OD Притисни Фитинг Воздух Pneumation Регистрација Проверете Вентил

DEN 431.52
Количината на стоката
Тековен


3/8" OD Притисни Фитинг Воздух Pneumation Регистрација Проверете Вентил
Материјал : Materies : никел позлата месинг&Пластични Оперативен Притисок : 0-150psi Наменета за полиуретан или најлон цевки Врска : 3/8" OD


Детални карактеристики

Број На Модел На:
CV3/8
Тип:
Вентили

Слични производи