.

.

Античкиот Гроздобер Стил Режа Машина Сечење Везови Крстот Бод За Шиење Алатка H06

Античкиот Гроздобер Стил Режа Машина Сечење Везови Крстот Бод За Шиење Алатка H06

DEN 119.04
DEN 95.00
Количината на стоката
Тековен


Гроздобер стил Ножици, креативен дизајн Големи Циклуси за леснотија на ракување со Висок квалитет, од нерѓосувачки челични ножеви, остар поени дозволи за сечење и кастрење Совршен за Крстот Бод, Везови, Needlepoint, Шиење, и сите видови на stitchery проекти Спецификации : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина : 9 х 4.5 cm/3.54" x 1.77" Боја : Сребрена/Златниот/Golden Rose/Бронза/Античкиот Златен Кол : 1 PC Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3.1 инчен =2.54 см

Детални карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
1cm
Дебелина:
1cm
Големина:
as show

Слични производи