.

.

Пластични Тока Платно Појаси за Човекот Жените Војска Тактички Мажите Појас за Воени Панталони со Висок Квалитет Платно Појас за Фармерки

Пластични Тока Платно Појаси за Човекот Жените Војска Тактички Мажите Појас за Воени Панталони со Висок Квалитет Платно Појас

DEN 863.04
DEN 432.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Појас Должина:
120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
belt1082
Тока Ширина:
4cm
Тока Должина:
3.6 cm
Појас Ширина:
3.8 cm
Бренд Име:
maikun
Појаси Материјал:
Платно,Пластични
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Појас Должина:
125cm
Појас Ширина:
3.8 cm
Појас боја:
Армијата Зелената боја, Каки, црна
Појас Материјал:
Платно
Тока Тип:
пластични тока
Популарната Елемент:
Воена Тактичка Дизајн
појавување на облека:
Фармерки, да се Облекува,Палта, Панталони,маица, Здолниште
Прилики:
Партија Во Клубот, Топката Појас, Спортски Појас,Отворено Појас
Применливи Луѓе:
Мажи за Појас, Машки Ремен, Појаси за Мажи
категорија:
Појаси & Cummerbunds

Слични производи