.

.

Ретро Дама е Прилагодлив Тенок Faux Кожа Cummerbunds Тело Половината Форма Корсет Широк Еластичен Појас се Протега Корселе

Ретро Дама е Прилагодлив Тенок Faux Кожа Cummerbunds Тело Половината Форма Корсет Широк Еластичен Појас се Протега Корселе

DEN 499.20
DEN 289.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Модерен во дизајнот и величествена во изработка. Широк и еластичен појас, добро е да натпревар фустан или блузи. Ќе се погледне тенок откако ќе го носат. 2 начини за да го затворите : легури тока или еластичен најлон ткаење бенд. Високо квалитетен алуминиумски тока, растеглив плетени најлон крпа, флексибилни и издржливи. Класичен и едноставен дизајн, мода и сите натпревар. Широк еластична бенд, удобен за носење. Тенок вашата половината и целиот midriff веднаш. Жените Корселе само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификации : Тип : Дами Мода се Подигнат Појас е Применливо Пол : Жени, Девојки За векови : Возрасни Стил : Мода, Повик за Прицврстување Метод : Тока/Еластична Бенд Материјал : Faux Кожа+Најлон+Алуминиумски Големина : (Прибл.) Појас Ширина : 15cm/5.91" Појас Должина : 65cm/25.59" Прилагодлива должина од 65cm да 85cm (од 25.59" да 33.46") (ве Молиме проверете ја вашата тело чека пред место цел, ви благодарам!) Боја : Црна Fuction : Тенок појас shaper Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет
Пакетот вклучува : 1 X Корселе

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Cummerbunds
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Најлон,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
2S05015

Слични производи