.

.

Кожа Плетенка Појас Мажите 60% Памук И 40% Кожа Секојдневен 1.38 Широки Појаси За Фармерки

Кожа Плетенка Појас Мажите 60% Памук И 40% Кожа Секојдневен 1.38 Широки Појаси За Фармерки

DEN 718.56
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе одговориме во рок од 24 часа . Слики :
Пакување :
За Услугата :
1.38 cm
Појас ширина : 3. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.Кожа Плетенка Појас Мажите 60% Памук И 40% Кожа Секојдневен 1.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.5 см
Тока боја : Сребрена
Појас боја : Како на сликата
Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис
Појас lenght : 105 cm, 110 см, 115 см,120cm, 125cm
Пакување : Едно парче е преполна со кутија.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.Ви благодариме.освен големопродажните цени услови.38" Широки Појаси За Фармерки
Бренд Име : HAWSON
Материјал : Вистинска кожа вистинска кожа
Тока големина : 4.Ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.

Детални карактеристики

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
HAWSON
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
92517
Појас Ширина:
3.5 см
Пол:
Мажи
Тока Должина:
5.38 cm
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Тока Ширина:
4.39 cm
Тип:
Мажите појас
боја:
како на слика
Материјал:
40% Памук 60% Кожа / Pin Тока
Тока Должина:
5.38 cm
Тока Ширина:
4.39 cm
Појас Ширина:
3.5 см
Стил:
бизнис
Пол:
Мажи
Пакување:
Кутија
Број На Модел На:
92517

Слични производи