.

.

VOHIO Мода Фолк Стилот Везови Жените Појас Вистински Кожни Каиши за Жените Притисне Цвет Луксузни Рака Женски Бесплатен превозот

VOHIO Мода Фолк Стилот Везови Жените Појас Вистински Кожни Каиши за Жените Притисне Цвет Луксузни Рака Женски Бесплатен превозот

DEN 662.40
DEN 437.00
Количината на стоката
Тековен


VOHIO Фас hion Фолк Стилот Везови Жените Појас Вистински Кожни Каиши за Жените Притисне Цвет Луксузни Рака Женски Бесплатен превозот

Детални карактеристики

Бренд Име:
VOHIO
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Метал,Cowskin,Ткаенина,Сплит Кожа
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Појас Ширина:
2.5 cm
Тип На Објект:
Појаси
Погоден за век:
растат
(материјални, текстура) материјал, квалитетот:
Крпа уметност + имитација на кожа
Појас тока материјал:
Легура
појас тока:
На елипса
Закопчување метод:
pin тока
Моден Елемент:
Вез
Должина (cm):
100-135CM
Ширина:
Општиот став (2-4cm)
личност:
Национален правец на цвет show
злато тока:
декоративни појас

Слични производи