.

.

Medyla Полно Зрно Кожен Појас Висок Квалитет На Секојдневен Рака Луксузен Дизајн, Тока Гроздобер Cummerbund Cowhide Вистински Кожени Ремени

Medyla Полно Зрно Кожен Појас Висок Квалитет На Секојдневен Рака Луксузен Дизајн, Тока Гроздобер Cummerbund Cowhide Вистински

DEN 1680.00
DEN 857.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
medyla
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
DSW509
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Тока Должина:
7.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin
Тока Ширина:
5.5 cm
рака тока материјал:
Легура
Моден Елемент:
Обична
рака тока елемент:
Сјајни
Ширина:
3cm ( лого ) - 4cm ( лого )
Материјал Технологија:
Сјајни
ремен за околу рака тока стил:
pin тока

Слични производи