.

.

Рачно изработени Девојки Headband Чипка Chiffon Сатен Цвет Sash Појас со Бисер Mathcing Hairband жените булчински додаток

Рачно изработени Девојки Headband Чипка Chiffon Сатен Цвет Sash Појас со Бисер Mathcing Hairband жените булчински додаток

DEN 618.24
DEN 556.00
Количината на стоката
Тековен


Рачно изработени Девојки Headband Чипка Chiffon Сатен Цвет Sash Појас со Бисер Mathcing Hairband жените булчински додаток
бојата како се покаже во слика
можете да изберете бои,само ме остави белешка кога цел
за било какви прашања,pls се чувствуваат слободни контакт со мене
ви благодариме

Детални карактеристики

Појас Должина:
200cm
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Ткаенина,Велур
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Појас Ширина:
5cm
Бренд Име:
Magicfty
Тока Ширина:
0cm
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Појас
Тока Должина:
0cm

Слични производи