.

.

Тесни еластична корселе ТОПЛА girdle жените декорирани cummerbunds јакна здолниште едноставна широк Тенок cummerbund црн фустан девојка подароци

Тесни еластична корселе ТОПЛА girdle жените декорирани cummerbunds јакна здолниште едноставна широк Тенок cummerbund црн фустан

DEN 321.60
DEN 257.00
Количината на стоката
Тековен

Реден број : BT-181 Материјал : алуминиумски+СТП кожа+полиестер+spandex Големина : тоа е 65cm должина, но тоа е еластична, на lengest може да биде 100cm должина. ширината на овој појас е 6cm. Тежина : околу 80g/pc Пакување : 1pc/opp

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Cummerbunds
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex,СТП
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BT-160
Бренд Име:
OWLMS

Слични производи