.

.

Жените ремени Мода кокос школка појаси за жените matche фустан фармерки кошула ceinture femme Снег врти крпа појас

Жените ремени Мода кокос школка појаси за жените matche фустан фармерки кошула ceinture femme Снег врти крпа појас

DEN 364.80
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Ткаенини
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појас Ширина:
2cm
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
SMTO21
Тока Должина:
2cm
Бренд Име:
Silmaril
Тока Ширина:
2cm

Слични производи