.

.

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 108 070/105 ЗА CHRYSLER/DODGE /ПЛИМУТ 17210N

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 108 070/105 ЗА CHRYSLER/DODGE /ПЛИМУТ 17210N

DEN 5760.00
Количината на стоката
Тековен

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 108 070/105 ЗА CHRYSLER/DODGE /ПЛИМУТ 17210 N
1. Единица излезна моќност : 1.4 KW Г.С. 12 V 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : 0 001 108 070/105 Примена : ЗА CHRYSLER/DODGE /ПЛИМУТ
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Другиот Дел Број:
0 001 108 070/105
Материјал Тип:
Алуминиум
Производителот Дел Број:
0 001 108 070/105
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Осветленост Дел Број:
0 001 108 070/105
Напон:
12v
моќност:
1.4 kW
Заби:
9T

Слични производи