.

.

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 10465519 26429 6491 6491N 12563764 12563881 12570255 12572136 12577949 12579131 12593764 ЗА GMC SONOMA

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 10465519 26429 6491 6491N 12563764 12563881 12570255 12572136 12577949 12579131 12593764 ЗА GMC SONOMA

DEN 5760.00
Количината на стоката
Тековен

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 10465519 26429 6491 6491 N 12563764 12563881 12570255 12572136 12577949 12579131 12593764 ЗА GMC SONOMA
1. Единица излезна моќност : 12 V 1.2 KW 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : 10465519 26429 26221 6491 6491 N 12563764 12563881 12570255 12572136 12577949 12579131 12593764 6481 6491 8104654590 89017714 P31100 A80 D05000 24 GE10465519 GT1667 AN Апликација : ЗА BUICK ВЕК 2001 - 2005 година ЗА BUICK РАНДЕВУ 2002 - 2005 година ЗА BUICK TERRAZA 2005 година ЗА CHEVROLET CAVALIER 2002 година ЗА CHEVROLET EQUINOX 2005 година ЗА CHEVROLET IMPALA 2001 - 2005 година ЗА CHEVROLET LUMINA 2001 година ЗА CHEVROLET MALIBU 2001 - 2005 година ЗА CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО 2001 - 2005 година ЗА CHEVROLET S10 ПИКАП 2002 - 2003 година ЗА CHEVROLET UPLANDER 2005 година ЗА CHEVROLET ПОТФАТ 2001 - 2005 година ЗА GMC SONOMA 2002 - 2003 година ЗА OLDSMOBILE ALERO 2001 - 2004 ГОДИНА, ЗА OLDSMOBILE СИЛУЕТА 2001 - 2004 ГОДИНА, ЗА PONTIAC AZTEK 2001 - 2004 ГОДИНА, ЗА PONTIAC G6 2005 година ЗА PONTIAC ГРАНД СУМ 2001 - 2005 ГОДИНА ЗА PONTIAC ГП 2001 - 2003 ГОДИНА ЗА PONTIAC МОНТАНА 2001 - 2005 ГОДИНА ЗА PONTIAC SUNFIRE 2002 ГОДИНА ЗА САТУРН РЕЛЕ 2005 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Детални карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
GMC
Другиот Дел Број:
8104654590
Материјал Тип:
Алуминиум
Sonoma-Година:
2003,2002
Објектот Тежина:
7KG
GMC Модел:
Sonoma
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
HNROCK
Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Специјални Функции:
Стартер
Поставување на Возило:
моторот
Производителот Дел Број:
10465519
Осветленост Дел Број:
12563764
Објектот Ширина:
15
Напон:
12v
моќност:
1.2 KW
Заби:
9T

Слични производи