.

.

200pcs Мини Калај Подарок Кутија Мали Празни Блек Метал Складирање Кутија Случај Организаторот За Пари Монета Бонбони Копчињата за Играње Картичка wen4624

200pcs Мини Калај Подарок Кутија Мали Празни Блек Метал Складирање Кутија Случај Организаторот За Пари Монета Бонбони Копчињата

DEN 9600.00
Количината на стоката
Тековен


Име : калај кутија
Материјал : калај
Големина : 10*7.5*3cm
Боја : Црна

Детални карактеристики

Шема:
Полна Боја
Повод:
Партија
Број на Компјутери:
200pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
wen4624
Материјал:
Калај

Слични производи