.

.

25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Висок Квалитет Бутик Транспарентен Рози Големи Пластични Кеси Со Подарок Перница Z402

25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Висок Квалитет Бутик Транспарентен Рози Големи Пластични Кеси Со Подарок Перница Z402

DEN 1416.00
DEN 1176.00
Количината на стоката
Тековен

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да се одржи редот .77" Боја : Како на Сликата Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Материјал : Пластични Точка Количина : 25pcs/многу Големина : 25x35cm /9.На item(s) Обично 7 до 90 дена пристигнување време на Светот. Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден!
25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Висок Квалитет Бутик Транспарентен Рози Големи Пластични Кеси Со Подарок Перница Z402
. Благодарам многу.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) Политика на Враќање : Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам.( Освен Празници ) 2.кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Детални карактеристики

боја:
Златна, Виолетова
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
25pcs
Шема:
Цвет
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Z402
Големина:
25x35x8cm
боја:
златна виолетова
Количина:
25pcs/многу
торба стил:
Пластични Кеси Со Рачки Бутик ,Пластични Подарок Перница Шопинг Кеси
tyle:
Пластични Подарок Перница 25x35cm , Пластични Кеси Со Рачка
Употреба:
Божиќ Подарок Пластични Кеси Со Рачка
ОДГОВАРА ЗА:
Пластични Кеси Шопинг , Пластика Со Рачка За Облека
Моден:
Подарок Перница За Накит ,Пластични Подарок Се Справи Со Кеси Бело
Повод:
Пакување, Пластична Подарок Кеси , Свадбен Подарок Пакување Jewlery Подарок Перница
користат за:
Поголеми Пластични Кеси Со Рачка 25*35 , Пластични Кеси За Продавници

Слични производи