.

.

10*28*5mm 1ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со бела капа Празни Стаклени Ампули Мали Тегли кои Сакаат Шише 300pcslot

10*28*5mm 1ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со бела капа Празни Стаклени Ампули Мали Тегли кои Сакаат Шише 300pcslot

DEN 1968.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.10*28*5mm 1ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со Плута Празни Стаклени Ампули Мали Тегли кои Сакаат Шише 300pcslot
>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
големина : 10 *28*05mm
Капацитет : 1ml
Висина : 28 mm
Дијаметар : 10 mm
Вратот дијаметар : 5 mm
количина : ќе добиете 300 парчиња од овој објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Бела Капа
употреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Бела Капа
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детални карактеристики

Материјал:
Стакло
Големина:
10*28*5mm
Капацитет:
1ml Стаклени Шишиња
боја:
стаклени ампули
Користење на:
Сакаат Стаклени Шишиња
Corks:
Стаклени Шишиња со Бела Капа
Празен:
празните шишиња

Слични производи