.

.

Трговија на големо Плоштадот Матирано Транспарентен ПВЦ Пластични Пакување Кутија Виткање Картон Прашина-доказ Подарок Торта Занает Пакување Свадба Партија

Трговија на големо Плоштадот Матирано Транспарентен ПВЦ Пластични Пакување Кутија Виткање Картон Прашина-доказ Подарок Торта

DEN 4560.00
Количината на стоката
Тековен

0 мили) Боја : Матирано Јасно Апликации : се Погодни за пакување на мали подароци & занаети, накит, чоколадо, специјалност бонбони кои може да се направи незаборавно изненадување за вашите гости да Ги декорираат со обоени лента, цвеќиња или affix да персоналните етикети, налепници, или шарм за да одговара на вашата свадба тема. Па, се надеваме, ќе може да задржи ни се испратени . Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Нормално време на испорака за изразат испорака е 4-7 дена . 10% попуст off ако купувате 2 или многу повеќе!! Превозот : 1. Откако тоа се случи,ние би пораката што во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.

Детални карактеристики

боја:
4x4x4cm 400pcs, 5x5x5cm 400pcs, 6x6x6cm 250pcs, 7x7x7cm 250pcs, 8x8x8cm 150pcs, 9x9x9cm 150pcs, 10x10x10cm 150pcs
Повод:
Роденден,Забава,Свадба
Број На Модел На:
4*4*4cm - 10*10*10cm
Шема:
Никој
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
400pcs, 250pcs, 150pcs

Слични производи