.

.

50pcs 12.3*3.2*3cm Радост сапун хартија подарок pacakging кутија , браун kraft хартија подарок кутија ,свадба бонбони занает хартија кутија

50pcs 12.3*3.2*3cm Радост сапун хартија подарок pacakging кутија , браун kraft хартија подарок кутија ,свадба бонбони занает

DEN 354.24
DEN 266.00
Количината на стоката
Тековен

Спецификација : Материјал : 350 грам Високо Квалитетни Kraft Големина : 12.3*3.2*3cm Печатење : Обична Пакување : 50pcs/opp во балон плик Само кутии , Без декорација

Детални карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
468
Шема:
Никој
Бренд Име:
DONYAMY
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон

Слични производи