.

.

JARKU 90x30cm светот на резервоари mouse pad игри mousepad гејмер глувчето мат големи влошки компјутерска тастатура padmouse лаптоп игра душеци

JARKU 90x30cm светот на резервоари mouse pad игри mousepad гејмер глувчето мат големи влошки компјутерска тастатура padmouse

DEN 767.04
DEN 613.00
Количината на стоката
Тековен

ако сакате да имате на себе дизајн,можете да ја испратите сликата до мене за сопствени подлога. оваа големина Ние, исто така, имаат 2mm 3мм 4mm дебелина подлога ,ако треба
ве молиме Контактирајте ме
Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка порака
Превозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам. Бесплатен превозот, често се користи од страна на Кина пост,и ние ја поддржуваме "Кина пост","HK пост","ЕМС","DHL","ПРОЗОРЦИ","FEDEX". Било какви други барања,plz не heasitate да се контактирајте ме слободно.
Задоволството на клиентите задоволство на Клиентите е многу клучно значење за нас. Ако сте задоволни со нашите производи,plz потврди на Aliexpress и остави позитивни повратни информации кога ќе ја прими стоката. Ние ја изразиме нашата благодарност за вашите секој позитивен коментар,што е важно за нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашите производи,plz контактирајте со нас што е можно поскоро пред да остави негативни или нервните повратни информации.Ние ќе ви даде задоволувачки одговор afterall. Вашето задоволство е мојата движечка сила да се движи далеку.
Ви благодариме за вашиот одлична поддршка

Детални карактеристики

Број На Модел На:
големина 900x300x2mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
JARKU
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Стил:
Моден

Слични производи