.

.

MaiYaCa 2018 Нови персиски Килими mouse pad гејмер игра душеци Големина за 180x220x2mm и 250x290x2mm Мали Mousepad

MaiYaCa 2018 Нови персиски Килими mouse pad гејмер игра душеци Големина за 180x220x2mm и 250x290x2mm Мали Mousepad

DEN 131.52
DEN 105.00
Количината на стоката
Тековен

Сепак, нема пораки ќе се сметаат за време на викенди или празници.
Ве молиме контактирајте со нас за резолуции пред да замине негативни повратни информации, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга и донесувањето на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа. Ние ќе се потрудиме да го поправат проблемот.Глувчето Не Се Вклучени
Испорака
1. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни, без да ни се јавите во прв план. Ве молиме овозможи до 48 часа доцнење во добивањето на нашиот одговор по долго време на викенди или празници.Ве молиме да се биде внимателен во врска со e-mail адреса, во случај на било unecessary грешка
3 .Превозот и предавање на полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ние ќе се обидеме да дојдеме до одговор на сите e-mail пораки во рок од 24 часа.Mai Ya Ca 2018 Нови персиски Килими mouse pad гејмер игра душеци Големина за 180x220x2mm и 250x290x2mm Мали Mousepad
Потсетување :
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики
1.
Повратни информации
1. Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4. Откако ќе го потврдите вашиот производ и не сте задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за неколку минути.

Детални карактеристики

Бренд Име:
MaiYaCa
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
mousepad
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
S
Стил:
mouse pad
Тип:
игра mousepad
Големина:
Not Overlock Edge18x22cm and Not Overlock Edge 25x29cm
Функција:
Анти-Лизга Гумени Botton Mouse Pad
Шема:
Персоналните Дизајн Игри Подлога
Функција:
Компјутерски додатоци
Потсетник:
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис
Трговија на големо:
количина попуст
прилагодени на:
Одличен За Сите Видови Глувчето
Објектот:
Персиски Килими Позадина
Модел:
LQ10836

Слични производи