.

.

М4 М4*12*0.5 M4x12x0.5 М4*12*0.8 M4x12x0.8 М4*12*1 M4x12x1 DIN7603 Изолација Заптивка Shim го Скрши Прстенот Печат Црвено Челик Хартија за Миење

М4 М4*12*0.5 M4x12x0.5 М4*12*0.8 M4x12x0.8 М4*12*1 M4x12x1 DIN7603 Изолација Заптивка Shim го Скрши Прстенот Печат Црвено Челик

DEN 836.16
DEN 836.00
Количината на стоката
Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М4 М4*12*0.5 M4x12x0.5 М4*12*0.8 M4x12x0.8 М4*12*1 M4x12x1 DIN7603 Изолација Заптивка Shim го Скрши Прстенот Печат Црвено Челик Хартија за Миење
М4*12*0.5=ID*OD*Дебелина
最少5个字符 Norminal Дијаметар d dc h Norminal Толеранција Norminal Толеранција 1 1.1 +0.12
0 3 -0.25 0.3 1.2 1.3 3.2 -0.3
0 1.4 1.5 3.5 1.6 1.7 4 2 2.2 5 2.5 2.7 6.5 -0.36
0 0.5 3 3.2 +0.16
0 7 4 4.2 9 0.8 5 5.3 10 6 6.4 +0.2
0 12.5 -0.43
0 1.5 8 8.4 17 10 10.5 +0.24
0 21 -0.52
0 2 12 13 24 14 15 28 16 17 30 3 18 19 +0.28
0 34 -0.62
0 20 21 37 22 23 39 24 25 44 4 27 28 50 30 31 +0.34
0 56 -0.74
0 36 37 66 5 42 43 78 7 48 50 92 -0.87 8 Единица : mm 最少5个字符

Детални карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
M4x12x0.5, M4x12x0.8, M4x12x1
Број на Компјутери:
1000pcs
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M4x12x0.5 M4x12x0.8 M4x12x1
is_customized:
Yes

Слични производи