.

.

100pcs/set Казино Глина Пченица Покер Чип Сет Висока Qulaity Евтини Pokerstar Сет со Акрилна Лента

100pcs/set Казино Глина Пченица Покер Чип Сет Висока Qulaity Евтини Pokerstar Сет со Акрилна Лента

DEN 4032.00
DEN 2056.00
Количината на стоката
Тековен

Совети

Т тој деноминација и износот може да биде колокација. Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите ~ Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт .Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царински даноци што треба да се плати од страна на купувачот. Дали постојат какви било царински даноци? Uasually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинската даноци. Увозни давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Така можете да оставите порака, кога сте на ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Ние сме професионални за производство на покер чипови и други казино додатоци . Uasually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинската даноци.Било која адреса грешки или промени кога пакетот е на начин на испорака бара дополнителни превозот надомест. Ако сакате да направите вашиот сопствен комбинација на,ве молиме слободно да се
контактирајте со нас или оставете порака забелешка. Полно Име е Rrquired за Нормално Подигнување Бидејќи на руската поштенска политика корекција, купувачи се requaired да се пополни име и презиме на примателот за нормално подигнување. Ако не , јас ќе ви испрати како основни натпревар. Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако купите заштита на време е ruuning надвор ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
PKC-WP
is_customized:
Yes
Материјал:
Глина
Бренд Име:
goodeasy
Чип Wight:
14g
Чип големина:
40*3.3 мм
боја:
14 видови на боја
Деноминација:
Не деноминација

Слични производи