.

.

2 USB DC 5V LED Полначот Станица за Полнење Застане на обвинителна Клупа за SONY PS4 Игра Контролер

2 USB DC 5V LED Полначот Станица за Полнење Застане на обвинителна Клупа за SONY PS4 Игра Контролер

DEN 276.48
DEN 229.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Пластични, Метални
Боја : Црна
Опис :
LED Двојна Полначот Станица за Полнење Застане на обвинителна Клупа за PS4 Контролер
Карактеристики :
1. Посебни НЛО форма полнење се залагаме за PS4 Контролер
2. Со повеќе бои LED околу стојат база
3. За полнење до 2 PS4 контролори истовремено
4. Идеален одмор место за вашата PS4 контролори, кога не се игра
5. Напојува со PS4 конзола или usb адаптер ѕид
6. Влез : DC 5 V
Szie : 5*7*3.3 cm/1.97"*2.76"*1.30" (L*W*H)
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
1 Pc x Полнење стојат

Детални карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
OOTDTY

Слични производи