.

.

2017 Замена Лулка Полнење Десктоп Адаптерот Приклучете Моќ Конектор за Garmin Fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Адаптер

2017 Замена Лулка Полнење Десктоп Адаптерот Приклучете Моќ Конектор за Garmin Fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Адаптер

DEN 745.44
DEN 596.00
Количината на стоката
Тековен

Кабелот може да Префрлувате Податоци Брзо.Лулка дизајн, се чувствуваат поудобно и безбедно со хуманизација дизајн за употреба. Полначот Лулка Полнење на обвинителна Клупа за Garmin Fenix 5 5 S 5 X Forerunner 935 Smart Watch Моќ за заштита : Заштита на вашиот паметен види од над chargerd,dock е компатибилен со двете микро usb кабел и микро usb ѕид полнач.
Приклучиш на Вашиот Garmin Fenix 5 5 S 5 X Forerunner 935 да го клипот, и Поврзете го USB Кабелот Порта на Вашиот Компјутер или Полнење преку USB Порти.Компактен и лесен Дизајн - Погодно за патниците и за бизнис-корисници
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Компактен и лесен
Дизајн,Погодно за патниците и за бизнис-корисници.
Моќ за заштита коло вклучени
Компатибилен за Fenix 5 5 S 5 X Forerunner 935 Smart Watch
Пакет : 1*Полнач

Детални карактеристики

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
Кора Про
екран:
No
Број На Модел На:
за Garmin Fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch
Употреба:
за Garmin Fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch

Слични производи