.

.

ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија

ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија

DEN 894.72
DEN 850.00
Количината на стоката
Тековен

Прифаќаме само враќање на стока по пошта, или ЕМС. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Карактеристики : Тип NI-МЗ Ниска-само празнење
Бренд име ПАЛО Големина D големина Димензија Дијаметар*Висина= 33.Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи. 2, Силна задржуваат способноста на батеријата напон. 4, Долга и стабилна на животниот век на Батеријата.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време.

Детални карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
D
Батеријата Број:
4
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Бренд Име:
ПАЛО
Замена На Батеријата:
No
Број На Модел На:
D Големина 8000mAh Акумулатори
Номиналниот Капацитет:
8000mAh Батерии
Употреба:
baterias де litio де ла bateria recargable
is_customized:
Yes
Стил:
купови ау литиум де batterie батерија
Дијаметар:
33.0 mm
Висина:
61.5 mm
Тип:
NI-МЗ
Употреба:
За факел flashligh батерија

Слични производи