.

.

HAMEINUO Ac Dc Црна мраз се приклучил на Бендот мобилен телефон случај покритие за Samsung Галакси A3 A310 А5 A510 A7 A8 A9 2017

HAMEINUO Ac Dc Црна мраз се приклучил на Бендот мобилен телефон случај покритие за Samsung Галакси A3 A310 А5 A510 A7 A8 A9

DEN 140.16
DEN 105.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Материјал:
за Samsung A3, за Samsung A3 2016 година, за Samsung A3 2017, за Samsung А5, за Samsung А5 2016 година, за Samsung А5 2017, за Samsung A7, за Samsung О7 2016 година, за Samsung О7 2017, за Samsung A8, за Samsung A8 2016 година, за A9 Samsung
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Слични производи