.

.

HAMEINUO Биг Бенг Теоријата Покривајте телефонот Случај за huawei Искачи P7 P8 P9 P10 лајт плус G8 Г-7 чест 5C 2017

HAMEINUO Биг Бенг Теоријата Покривајте телефонот Случај за huawei Искачи P7 P8 P9 P10 лајт плус G8 Г-7 чест 5C 2017

DEN 140.16
DEN 105.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Материјал:
за Huawei P7, за Huawei P8, за Huawei P8 лајт, за Huawei P9, за Huawei P9 лајт, за Huawei G8, за Huawei P9 плус, за Huawei Г-7, за чест 5C, за P8 лајт 2017, за P10 лајт, за P10, за P10 ПЛУС
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Слични производи