.

.

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple iPhone 7 Плус 5 SE 5S 6S

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple

DEN 272.64
DEN 218.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За i Phone 7 6 Плус 6 S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple i Phone 7 Плус 5 SE 5 S 6 S

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 7 Плус, За iPhone 5, iPhone 6S, За iPhone 6, За iPhone 7, За iPhone 5S, За iPhone 6 Плус, За iPhone SE, За iPhone 6S Плус
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 7 Плус
Големина:
For iPhone iPhone 6 Plus coque capinha capa carcasa aifon cas case
Карактеристики:
За iPhone покрие iPhone 7 за ifone ifon ihone ipone fundas додаток
Примена:
За iPhone 6S Плус покрие iPhone caso Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека
осветлување:
За iPhone 5 телефонот iPhone мобилни TPU Телефон Случај За iPhonepink
Материјал:
За iPhone 5S покрие iPhone мобилен 7 6 Плус 6S Гигант Pandaaccessory
Употреба:
За iPhone SE покрие iPhone мобилен Задниот Поклопец Случај За Applephone
Големина:
For iPhone 6 phone iPhone mobile iPhone 7 Plus 5 SE 5S 6Scapinha

Слични производи