.

.

Врвен Квалитет Чипка Мачка Шема Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 5S SE Mandala Мека TPU Виолетова Случај Покритие За Apple iPhone 7Plus ајакс

Врвен Квалитет Чипка Мачка Шема Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 5S SE Mandala Мека TPU Виолетова Случај Покритие За Apple iPhone

DEN 272.64
DEN 218.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Врвен Квалитет Чипка Мачка Шема Телефон Случај За i Phone 7 6 Плус 5 S SE Mandala Мека TPU Виолетова Случај Покритие За Apple i Phone 7 Plus ајакс

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 5, iPhone 6, За iPhone 6S Плус, За iPhone 6 Плус, За iPhone SE, За iPhone 6S, За iPhone 7 Плус, За iPhone 5S, За iPhone 7
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус
Големина:
For iPhone iPhone 7 i phone phone accessories handy case case
Карактеристики:
За iPhone iPhone 7 Плус За ipone iphon ihone ifon aifon маска
Најчестиот Вид:
За iPhone 5 торба iPhone capinha Врвен Квалитет Чипка Мачка Шема
Материјал:
За iPhone 5S покрие iPhone carcaso Телефон Случај За iPhonecute
осветлување:
За iPhone SE случај iPhone funda 7 6 Плус 5S SE Mandala обичен телефон
Примена:
За iPhone 6 покрие iPhone bollmann) телефон TPU Виолетова Случај Покрие Forsilicone
Бродови Од:
За iPhone 6S телефон iPhone школка Apple iPhone 7Plus ajaxcelular

Слични производи