.

.

Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 Година A3 А5 О7 2017

Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 Година

DEN 368.64
DEN 295.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 2016 Година A3 А5 О7 2017

Детални карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Големина:
For Samsung Galaxy J510 galaxie gelaksy galaksi gelaksi cas case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S5 за sansung samsun sumsung sumsang маска
Материјал:
За Галакси S6 торба Samsung Флеш додаток во Прав Флип Случај За
дизајн:
За Галакси S6 Работ случај Samsung caso Samsung Галакси S5 S6 S7
Бродови Од:
За Галакси S7 случај Samsung capa Работ S8 Плус Забелешка 4 5 PUfunda
is_customized:
For Galaxy S7 Edge case Samsung capinha Case For Galaxy C9 Pro J3
Инсталација:
За Галакси S8 случај Samsung школка J5 J7 2016 Година A3 А5 О7 2017liquid

Слични производи