.

.

Capinhas Мека Гел TPU Транспарентен Случај Мечка За Леново A536 Скелет Funda Случај За Леново A6000 За Леново Атмосфера K5 Додатоци

Capinhas Мека Гел TPU Транспарентен Случај Мечка За Леново A536 Скелет Funda Случај За Леново A6000 За Леново Атмосфера K5 Додатоци

DEN 239.04
DEN 189.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Capinhas Мека Гел TPU Транспарентен Случај Мечка За Леново A536 Скелет Funda Случај За Леново A6000 За Леново Атмосфера K5 Додатоци

Детални карактеристики

Материјал:
За Леново K5, За Леново A536, За Леново A6000
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
For Lenovo Lenovo A536 kryty Cove Bag Mobile Mobil Phon movil case
Карактеристики:
За Леново покрие Леново A6000 Мобилен Телефон coque capa capinha funda
Инсталација:
За Леново K5 телефон Леново capa Capinhas Мека Гел TPU Транспарентен
Бродови Од:
За Леново A536 покрие Леново capa Случај Мечка За Lenovoliquid
Водоотпорен:
За Леново A536 телефон Леново coque A536 Скелет Funda Casecell
Употреба:
За Леново A536 торба Леново funda За Леново A6000 За Lenovo
Оригинал или Не:
За Леново A536 случај Леново caso Атмосфера K5 Accessoriesaluminium

Слични производи