.

.

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За Samsung Галакси S7 Работ J7 2017 J3 J5 А5 A3 година орел сова За Samsung S8 Плус Etui

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За Samsung Галакси S7 Работ J7 2017 J3 J5 А5 A3 година орел сова

DEN 272.64
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За Samsung Галакси S7 Работ J7 2017 J3 J5 А5 A3 2016 година орел сова За Samsung S8 Плус Etui

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси J310, За Галакси S7 Работ, За Галакси А5 2017, За J720 J7 2017, За Галакси A510, За Галакси J510, За Галакси S7, За Галакси A3 2017, За J327 J3 2017, За J520 J5 2017, За Галакси S8 Плус, За Галакси S8, За Галакси A310
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси S8 Плус,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Галакси S8
Големина:
For Samsung Galaxy A5 2017 galaxie gelaksy galaksi gelaksi cas case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S8 Плус за sansung samsun sumsung sumsang маска
Материјал:
За Галакси J310 торба Samsung bollmann) телефон Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека
Место на Потекло:
За Галакси J3 2017 телефон Samsung ајакс TPU Телефон Случај За Samsung
Употреба:
За Галакси J510 покрие Samsung celular Галакси S7 Работ J7 2017
Големина:
For Galaxy J5 2017 case Samsung capa J3 J5 A5 A3 2016 eagle owl
Примена:
За Галакси J7 2017 случај Samsung школка За Samsung S8 Плус Etui

Слични производи