.

.

За iPhone SE Funda Ајфеловата Кула Стил жив песок Телефон Случај За iPhone 5 6 Плус 7 Цвет Мачка Случај За iPhone 5S 6S 5C 4 4S Маска

За iPhone SE Funda Ајфеловата Кула Стил жив песок Телефон Случај За iPhone 5 6 Плус 7 Цвет Мачка Случај За iPhone 5S 6S 5C 4

DEN 320.64
DEN 256.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За i Phone SE Funda Ајфеловата Кула Стил жив песок Телефон Случај За i Phone 5 6 Плус 7 Цвет Мачка Случај За i Phone 5 S 6 S 5 C 4 4 S Маска

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 5S, За iPhone 7 Плус, За iPhone 6S Плус, За iPhone 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone SE, За iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5C, За iPhone 6, За iPhone 5
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone5c,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 4,iPhone 4s
Големина:
For iPhone iPhone 5C i phone phone accessories handy case case
Карактеристики:
За iPhone iPhone 6 Плус За ipone iphon ihone ifon aifon маска
Примена:
За iPhone 5 покрие iPhone mobile За iPhone SE Funda Eiffelcell
осветлување:
За iPhone 5S покрие iPhone coque Кула Стил жив песок Телефон
Материјал:
За iPhone SE покрие iPhone мобилен Случај За iPhone 5 6 Plusphone
Употреба:
За iPhone 6 случај iPhone etui 7 Цвет Мачка Случај Forluxury
Големина:
For iPhone 6S case iPhone telefon iPhone 5S 6S 5C 4 4S Cover

Слични производи