.

.

Coque Правец На Chimes Жив Песок Задниот Поклопец За Samsung Галакси J3 A3 J5 Година А5 2017 Телефон Случај За Samsung S7 Работ S6 G360 G530 Capa

Coque Правец На Chimes Жив Песок Задниот Поклопец За Samsung Галакси J3 A3 J5 Година А5 2017 Телефон Случај За Samsung S7

DEN 320.64
DEN 256.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Coque Правец На Chimes Жив Песок Задниот Поклопец За Samsung Галакси J3 A3 J5 2016 Година А5 2017 Телефон Случај За Samsung S7 Работ S6 G360 G530 Capa

Детални карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Големина:
For Samsung Galaxy S6 Edge carcasas etui caso fundas coque capa case
Карактеристики:
За Samsung Галакси J3 Премиер за sansung samsun sumsung hoesje маска
Најчестиот Вид:
За Галакси A310 случај Samsung etui Coque Правец на Chimes жив песок
осветлување:
За Галакси A3 2017 торба Samsung capinha Задниот Поклопец За Samsung
Обликот:
За Галакси A510 телефон Samsung funda Галакси J3 A3 J5 2016 Година А5 2017
Картичка Слотови:
За Галакси А5 2017 случај Samsung bollmann) телефон Телефон Случај За Samsung
Бродови Од:
За Галакси J3 случај Samsung coque S7 Работ S6 G360 G530 Capapink

Слични производи