.

.

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple iPhone 7 Плус 5 SE 5S 6S

Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple

DEN 272.64
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За i Phone 7 6 Плус 6 S Џиновска Панда Задниот Поклопец Случај За Apple i Phone 7 Плус 5 SE 5 S 6 S

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 6S Плус, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6, За iPhone 5S, За iPhone 7 Плус, За iPhone 5, iPhone SE, За iPhone 7, За iPhone 6S
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 7 Плус
Големина:
For iPhone iPhone 6 Plus coque capinha capa carcasa aifon cas case
Карактеристики:
За iPhone покрие iPhone 7 за ifone ifon ihone ipone fundas celular
Инсталација:
За iPhone 6S Плус торба iPhone caso Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека
Бродови Од:
За iPhone 5 торба iPhone celular TPU Телефон Случај За iPhonecoque
Водоотпорен:
За iPhone 5S торба iPhone capinha 7 6 Плус 6S Гигант Pandaluxury
Употреба:
За iPhone SE случај iPhone etui Задниот Поклопец Случај За Appleaccessory
Оригинал или Не:
За iPhone 6 на телефон iPhone carcaso iPhone 7 Плус 5 SE 5S 6Sphone

Слични производи