.

.

Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 Година A3 А5 О7 2017

Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 Година

DEN 368.64
DEN 291.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Флеш Прав Флип Случај За Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 4 5 СТП Случај За Галакси C9 Про J3 J5 J7 2016 Година A3 А5 О7 2017

Детални карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Големина:
For Samsung Galaxy J510 galaxie gelaksy galaksi gelaksi cas case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S5 за sansung samsun sumsung sumsang маска
is_customized:
For Galaxy S6 bag Samsung celular Flash Powder Flip Case For
Употреба:
За Галакси S6 Работ телефон Samsung мобилен Samsung Galaxy S5 S6 S7
Големина:
For Galaxy S7 cover Samsung capinha Edge S8 Plus Note 4 5 PU
Картичка Слотови:
За Галакси S7 Работ телефон Samsung celular Случај За Галакси C9 Про J3
Место на Потекло:
За Галакси S8 телефон Samsung додаток J5 J7 2016 Година A3 А5 О7 2017

Слични производи