.

.

Моден Мека TPU Qquicksand Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S SE 5 5S Транспарентен Телефон Случаи За iPhone 7 Плус aifon Додаток

Моден Мека TPU Qquicksand Телефон Случај За iPhone 7 6 Плус 6S SE 5 5S Транспарентен Телефон Случаи За iPhone 7 Плус aifon Додаток

DEN 311.04
DEN 246.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Моден Мека TPU Qquicksand Телефон Случај За i Phone 7 6 Плус 6 S SE 5 5 S Транспарентен Телефон Случаи За i Phone 7 Плус aifon Додаток

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 6, За iPhone 6 Плус, За iPhone 5C, За iPhone SE, За iPhone 4, iPhone 7, За iPhone 5S, За iPhone 6S, За iPhone 7 Плус, За iPhone 6S Плус
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 7 Плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone5c,iPhone 4,iPhone 4s
Големина:
For iPhone iPhone 6 coque capinha capa carcasa aifon cas case
Карактеристики:
За iPhone iPhone 7 Плус за ifone ifon ihone ipone fundas маска
Примена:
За iPhone 5 торба iPhone capinha Мода Мека TPU Qquicksandmobile
Материјал:
За iPhone 5S покрие iPhone bollmann) телефон Телефон Случај За iPhone 7luxury
Тип На Производ:
За iPhone SE телефон iPhone carcaso 6 Плус 6S SE 5 5S Транспарентен
Големина:
For iPhone 6S bag iPhone caso Phone Cases For iPhonealuminium
Употреба:
За iPhone 6 Плус случај iPhone школка 7 Плус aifon Accessorycelular

Слични производи