.

.

Fasion Цвет Шема Глуварче Мека TPU + IMD Дијамант Случај За LG K8 Црна Сончоглед Намали Телефон Случај Покритие За LG K10 Funda capa

Fasion Цвет Шема Глуварче Мека TPU + IMD Дијамант Случај За LG K8 Црна Сончоглед Намали Телефон Случај Покритие За LG K10 Funda

DEN 239.52
DEN 192.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Fasion Цвет Шема Глуварче Мека TPU + IMD Дијамант Случај За LG K8 Црна Сончоглед Намали Телефон Случај Покритие За LG K10 Funda capa

Детални карактеристики

Материјал:
За LG K10, За LG K8
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
For LG case LG K8 capa para ajax telefoon hoesjes caso cover
Карактеристики:
За LG покрие LG K10 estuche etui capinhas де celular capa
Димензии:
За LG K8 торба LG мобилни Fasion Цвет Шема Dandelionajax
Материјал:
За LG K8 случај LG coque Мека TPU + IMD Diamondluxury
Тежина:
For LG K8 bag LG coque Case For LG K8 Black Sunflowercase
Број На Модел На:
За LG K8 торба LG celular Намали Телефон Случај Coverphone
Примена:
За LG K8 покрие LG додаток За LG K10 Funda capacaso

Слични производи