.

.

Нов Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За LG K8 2017 Верзија Mandala Случај За LG K10 2017 Верзија Мобилен Телефон Мобилен Случај

Нов Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За LG K8 2017 Верзија Mandala Случај За LG K10 2017 Верзија Мобилен

DEN 272.64
DEN 218.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нов Врвен Квалитет на HD Олеснување Мека TPU Телефон Случај За LG K8 2017 Верзија Mandala Случај За LG K10 2017 Верзија Мобилен Телефон Мобилен Случај

Детални карактеристики

Материјал:
За LG K10 2017, За LG K8 2017
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
For LG LG K8 2017 kryty Cove Bag Mobile Mobil Phon movil case
Карактеристики:
За LG покрие LG K10 2017 Мобилен Телефон coque capa capinha оклоп
Примена:
За LG K8 2017 телефон LG caso Нов Врвен Квалитет на HD Reliefcoque
осветлување:
За LG K8 2017 покрие LG capinha Мека TPU Телефон Случај За LGsilicone
Материјал:
За LG K8 2017 телефон LG мобилни K8 2017 Верзија Mandalapink
Употреба:
За LG K8 2017 торба LG додаток Случај За LG K10 2017 Верзија
Големина:
For LG K8 2017 bag LG carcaso Cell Phone Mobile Casepink

Слични производи